contact mail eshop@nordic.lv contat phone +371 29476955
LV | RU | EN | LT

Mēs nepārtraukti strādājam, lai Jūsu veiktie pirkumi ātri un tieši nonākt uz norādīto adresi.

Izvēlaties Jums piemērotāko piegādes variantu

Latvijā

Piegāde ar Latvijas Pastu, ar Latvijas Pasta Eksprespasta kurjeru vai ar VENIPAK kurjeru dienestu pasūtījumiem virs 30 Eur ir bez maksas. Pasūtījumiem vērtībā līdz 30 Eur piegādes izmaksas 2 Eur. Izvēlaties Jums izdevīgāko piegādes veidu!


Latvijas Pasts

Piegāde tiek veikta 540 pasta nodaļās Latvijā. Viena sūtījuma maksimālais svars – 15 kg.

Pasūtījuma noformēšana:

Noformējot pasūtījumu mūsu mājas lapā, norādiet piegādi ar Latvijas Pastu un precīzu piegādes adresi. Apmaksājiet savu pasūtījumu ar kredītkarti mājas lapā vai ar bankas pārvedumu (apmaksas rekvizīti un pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīti uz Jūsu norādīto elektronisko pastu).

Latvijas Pasta piegāde EKONOMISKĀ režīmā tiek veikta 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Sūtījuma saņemšana:

Jūs saņemsiet Latvijas Pasta ziņojumu par to, ka pasta nodaļā ir pienācis Jums sūtījums, un to varēsiet saņemt jebkurā pasta nodaļas darba laikā 30 dienu laikā. Pēc 30 dienām pasūtījums tiks nosūtīts atpaķaļ nosūtītājam. Plašāku informāciju par piegādi Latvijas Pastā skatieties ŠEIT.


EXPRESSPASTS (Latvijas Pasts) kurjers

Piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā pēc saņēmēja norādītās adreses. Viena sūtījuma maksimālais svars – 15 kg.

Pasūtījuma noformēšana:

Noformējot pasūtījumu mūsu mājas lapā, norādiet piegādi ar Eksprespastu un precīzu piegādes adresi. Apmaksājiet savu pasūtījumu ar kredītkarti mājas lapā vai ar bankas pārvedumu (apmaksas rekvizīti un pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīti uz Jūsu norādīto elektronisko pastu).

Piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā ar Eksprespasta kurjeriem tieši saņēmēja rokās EKONOMISKĀ režīmā 1 - 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Sūtījuma saņemšana:

Ja kurjers nesastaps saņēmēju pēc norādītās adreses, pastkastītē tiks ievietots Eksprespasta ziņojums, ka Jums ir sūtījums, un sanēmējam jāsazinās ar kurjeru pa telefonu vai E-mail un jāvienojās par laiku, kad var nodod sūtījumu. Sūtījuma saņemšanai nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu. Plašāku informāciju par piegādi ar Eksprespastu skatieties ŠEIT.


VENIPAK kurjerpasts

Piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā pēc saņēmēja norādītās adreses. Viena sūtījuma maksimālais svars – 15 kg.

Pasūtījuma noformēšana:

Noformējot pasūtījumu mūsu mājas lapā, norādiet piegādi ar VENIPAK kurjeru un precīzu piegādes adresi. Apmaksājiet savu pasūtījumu ar kredītkarti mājas lapā vai ar bankas pārvedumu (apmaksas rekvizīti un pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīti uz Jūsu norādīto elektronisko pastu).

Piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā ar VENIPAK kurjeriem tieši saņēmēja rokās 1 - 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Sūtījuma saņemšana:

VENIPAK kurjers piezvanīs, lai vienotos par piegādes laiku. Sūtījuma saņemšanai nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.

Ja kurjers nevar ar Jums sazināties vai nesastaps Jūs norādītajā adresē, tad pasūtījums tiks nosūtīts atpaķaļ nosūtītājam Plašāku informāciju par piegādi ar VENIPAK skatieties ŠEIT.


Uz Lietuvu un Igauniju

Piegāde ar Baltic Express (Latvijas Pasts) kurjeru vai ar VENIPAK kurjeru dienestu ir 4 Eur. Izvēlaties Jums izdevīgāko piegādes veidu!

Baltic Express (Latvijas Pasts) kurjerpasts

Piegāde tiek veikta visā Baltijas teritorijā pēc saņēmēja norādītās adreses un tieši saņēmēja rokās 1 - 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Viena sūtījuma maksimālais svars – 15 kg. Plašāku informāciju par piegādi ar Baltic Express kurjeru skatieties ŠEIT.

VENIPAK kurjerpasts

Piegāde tiek veikta visā Baltijas teritorijā pēc saņēmēja norādītās adreses un tieši saņēmēja rokās 1 - 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Viena sūtījuma maksimālais svars – 15 kg. Plašāku informāciju par piegādi ar VENIPAK kurjeru skatieties ŠEIT.


Jebkuru pasaules valsti

ar Latvijas Pasta dienestu vai EMS - Latvijas Pasts, 4 -15 darba dienu laikā

Sūtījumus, kuri nosūtīti ar Latvijas Pasta dienestu, var papildus apdrošināt. Apdrošināšanas maksa ir 2 % no sūtījuma vērtības un to apmaksā pircējs. Sūtījumus, kuri nosūtīti ar EMS, papildus neapdrošina. Piegādes vērtībā automātiski iekļauta apdrošināšana 134 Eur vērtībā. Papildus informāciju par cenām un apdrošināšanu skatieties ŠEIT.

All rights reserved Nordic Tekstils SIA © 2017-2019
up