contact mail eshop@nordic.lv contat phone +371 29476955
LV | RU | EN | LT | EE

Apmaksas veidi

Kad izvēlējāties preci, piedāvājam Jums pabeigt pirkuma noformēšanu, norādot savus personas datus, kā arī jāizvēlas apmaksas veids.

Internet- veikals NORDIC.LV piedāvā Jums sekojošus apmaksas veidus:

Apmaksa ar bankas karti.

Preču rēķina apmaksa ar Jūsu internetbanku.


Apmaksa ar bankas karti.

Apmaksa tiek veikta eiro.

Pateicoties tam, ka NORDIC.LV izmanto 3D Secure sistēmu, Jūs varat droši veikt pirkumus internetā ar savu debeta vai kredīta karti! Šīs programmas izstrādātas, lai nodrošinātu pirkumu drošību interneta tīklā, papildus veicot klienta identifikāciju.

Kartes datu ievadīšana, veicot apmaksu ar bankas karti, tiek veikta sertificētas kompānijas VISA un MasterCard servisā. Kartes datu ievadīšana notiek dotā servisa lapā, bet beigu apliecinājumu Lietotājs ievada bankas lapā. Internetveikalam nordic.lv nav pieejas Lietotāja ievadāmajai konfidenciālajai informācijai, bet tikai saņem apstiprinājumu par apmaksu.

Apmaksa tiek rezervēta līdz brīdim, kad veikals noformēs un aizsūtīs Jūsu nopirkto preci. Pēc tam Jūsu maksājums tiek ieskaitīts veikala rēķinā.

Ja Jūsu pasūtījumu veikals neizpildīs – apmaksa tiks atgriezta uz Jūsu rēķinu 2 darba dienu laikā.

Maksājot ar bankas karti nav komisijas maksu.


Rēķina apmaksa ar internetbanku.

Apmaksa tiek veikta eiro.

Jūsu pasūtījums tiek rezervēts mūsu noliktavā. Jūs saņemiet savā e-mailā no internetveikala nordic.lv rēķinu apmaksai par izvēlēto preci. Rēķinu jāapmaksā internetbankā vai bankas filiālē. Visa apmaksas informācija norādīta rēķinā. Apmaksas laiks 2 darba dienas.

Jūsu pasūtījums rezervēts līdz 3 darba dienām, ja apmaksas nebūs – pasūtījums tiek likvidēts.

Ja Jūsu pasūtījumu veikals neizpildīs – apmaksa tiks atgriezta uz Jūsu rēķinu 2 darba dienu laikā.

Apmaksājot rēķinu internetbankā, Jūsu banka ņems nelielu komisiju par naudas pārskaitījumu.Uzņēmumam “Nordic Tekstils” SIA pieder NORDIC preču zīme, ar šo preču zīmi ražo un pārdod apģērba priekšmetus vīriešiem un sievietēm.

“Nordic Tekstils” SIA administrācijai nav zināmi eksporta vai importa ierobežojumi tirdzniecībai ar precēm šajā grupā Eiropas Savienības iekšējā tirgū.

Valstīm, kas nav iekļautas Eiropas Savienībā - lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams pirms pirkšanas iepazīties ar šīs valsts importa prasībām, lūdzot galamērķa informāciju muitas iestādē, muitas informācijas centrā vai muitas amatpersonai.


Veiksmīgus pirkumus!

All rights reserved Nordic Tekstils SIA © 2017-2024
up